O NÁS

 

O společnosti Correct Interior

Společnost Correct Interior je spojena s osobitým životním stylem a designem. Nabízí neuvěřitelnou variabilitu nábytkových sestav s širokým výběrem interiérových doplňků, včetně svítidel. To vše je možné díky spojení s významnými italskými výrobci jako jsou Natuzzi, Scavolini, Calligaris, SanGiacomo, Flai, Slamp a Bretz.

Díky šíři sortimentu a variabilitě jednotlivých sestav jsou prodejny nábytku Correct Interior ideálními partnery pro vybavení bytových prostor všech generací a životních stylů. Naše společnost nabízí i možnost spolupráce s architektonickými či designérskými studii, které klientům napomůžou s realizací náročnějších projektů.

15 let na českém trhu

Nábytek předních italských výrobců sedacích souprav, nábytkových stěn, kuchyní, jídelních stolu a židlí, ložnic a svítidel přináší na český trh firma Correct Interior již více jak 15 let.

Profesionální poradenství

Při výběru Vám naši prodejci poradí nejoptimálnější varianty a kombinace nábytku, barevnost i materiálové provedení. Vysokou kvalitu poskytovaných služeb je podpořen i službami architekta pro prodej kuchyní

Montážní servis

Po zakoupení výrobku Vám společně s dopravou bude zajištěna montáž nábytku od profesionálních techniků.

Prodejny

Dostupnost sortimentu je zajištěna díky prodejnám v Praze (2x), v Brně (2x).