• pohovky
  • křesla
  • postele
  • nábytek
  • koberce
  • lampy
  • bytové doplňky
LEATHER FESTIVAL
15% SLEVA na vše v kůži

Natuzzi

VYUŽIJTE AKCI LEATHER FESTIVAL V NATUZZI ITALIA
SLEVA 15% NA VŠE V KŮŽI

 

Získejte speciální slevu 15% na Vámi vybranou pohovku, křeslo, jídelní židle nebo postel v kůži. Slevu 15% získáte při objednání libovolného produktu v kůži Protecta nebo Natural. Vybírat můžete z unikátního množství kůží mnoha kategorií a barevností. Objevte krásu ryzích naturálních kůží za dostupné ceny.

 

 

 

Akce je platná od 1. do 17. prosince 2023.

 


 

Katalog Natuzzi Italia 2022-2023

Prohlédněte si náš katalog a nechte se inspirovat.
Tento katalog je k dispozici pouze v angličtině.

Katalog NATUZZI ITALIA 2022-2023

 

Katalog Natuzzi Italia 2021

Prohlédněte si náš katalog a nechte se inspirovat.
Tento katalog je k dispozici pouze v angličtině.

Katalog NATUZZI ITALIA 2021

 

Katalog Natuzzi Italia 2017

Prohlédněte si náš katalog a nechte se inspirovat.
Tento katalog je k dispozici pouze v angličtině.

Katalog NATUZZI Italia 2017

O značce Natuzzi Italia

„IT’S HOW YOU LIVE“ „O tom, jak žijete“

Slogan stručně a jasně vyjadřuje naši filozofii, která dává možnost vybrat si to správné řešení, které Vám nejvíce vyhovuje – tedy především Vašemu životnímu stylu. Naší snahou je přinést do interiérů italský styl, kvalitu a nesrovnatelné pohodlí za dostupné ceny.

Nábytek Natuzzi Italia se stal na celém světě synonymem kvality, preciznosti a stylu. Luxusní nábytek Natuzzi Italia naleznete pouze v obchodech s logem Natuzzi Italia v Praze, Brně.

Od roku 1959 navrhujeme a vyrábíme v Itálii obývací prostory, které vyjadřují krásu, harmonii a komfort. Nechte se inspirovat naším konceptem italského životní stylu.

Kožené sedací soupravy, které jsou nosnou linií této značky, jsou mimořádně pohodlné, nápadité a propracované do posledního detailu. Pohovky a křesla v provedení kůže i látka jsou nabízeny ve více než 200 barevných provedení s několika typy podnoží. Dále nabízíme ucelenou řadu nábytku, koberce, lampy, stoly a bytové dekorace, tak abyste si mohli vybrat ze současného designu kompletní vybavení do Vašeho interiéru. K výrobě nábytku Natuzzi Italia využíváme pouze vysoce kvalitní materiály, které jsou společně s dokonalým řemeslným zpracováním zárukou kvality v designově zajímavém provedení.


Stránky prodejce: www.natuzzi.cz